ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ  & EPOQUE CHAMBER ORCHESTRA

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ
ONDŘEJ BRZOBOHATÝ

13. srpna 2022 / 20:30

Jaroměřice nad Rokytnou - zámecké nádvoří

Ondřej G.Brzobohatý - klavír, zpěv

Epoque Chamber Orchestra

Ondřej G. Brzobohatý

Výrazná osobnost české kulturní scény, vynikající hudebník, skladatel, textař, aranžér a také herec.

Se svou kapelou vystupuje s repertoárem CD Identity a Universum a vlastními aranžemi coververzí světových hitů, kapela byla i součástí úspěšného turné Symphonicum s Epoque Symphonic Orchestra.

Často vystupuje jako host Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a dalších významných orchestrů, připravil koncert s Janáčkovou filharmonií.

V komornějším provedení vystupuje na koncertech se saxofonistou Matoušem Kobylkou.

Jako hudební skladatel se věnuje muzikálu a scénické a filmové hudbě, mj. jeho dílem je hudba k filmu Anděl Páně II, Matky. Je autorem písní pro řadu našich předních interpretů.

Kromě muzikálu Cyrano složil i muzikál Legenda jménem Holmes a Slunce, seno, jahody, které se úspěšně hrají v Hudebním divadle Karlín.

V prosinci 2019 vyprodal pražské Forum Karlín s koncertem Brzobohatý&Friends, kde s ním vystoupil Epoque Symphonic Orchestra a interpreti, se kterými v rámci své skladatelské tvorby spolupracuje.

V lednu 2020 vystoupil v O2 Areně na jako host světově uznávaného operního pěvce Adama Plachetky.

V listopadu 2021 vyprodal koncertní halu Gong v Ostravě úspěšným koncertem s Janáčkovou filharmonií Ostrava, se kterou měl další koncert v lednu 2022 ve Vsetíně.

V současné době úspěšně koncertuje v Praze i po republice, na říjen připravuje vlastní koncert v Grand Ballroom Bohemian National Hall v Nex Yorku za spolupráce s Českým centrem v NY a Generálním konzulátem České republiky.

Epoque Chamber Orchestra 

Jedná se o soubor špičkových komorních hráčů postavený speciálně pro tento festivalový večer kolem známého multižánrového tělesa Epoque Quartet.